Kategorie:

Kasyna online a granie kryptowalutami

Avatar
Opublikowane przez admin

Kasyna online a granie kryptowalutami

Wraz z rozwijającą się branżą hazardu online, coraz więcej twórców postanawia iść z duchem czasu i wprowadzają opcję kryptowalut. Oznacza to, że można zarówno wprowadzić depozyt za pomocą kryptowaluty, jak i wypłacić wygrane. Dodatkowo powstają coraz to nowsze internetowe kasyna obsługujące tylko i wyłącznie kasyna. Na czym polega fenomen kryptowalut?

Popularność kasyn kryptowalutowych online

Na sam początek warto zapoznać się z pojęciami kryptowaluty oraz blockchain, ponieważ już to bardzo dużo wnosi do wyjaśnienia czemu klienci preferują takie kasyna. W dosłownym tłumaczeniu blockchain oznacza ,,sieć bloków”- jest to technologia służąca do przesyłania i przechowywania informacji o transakcjach dokonywanych przez internet. Głównym zadaniem blockchain jest utrzymanie zbiorowej księgi rachunkowej transakcji cyfrowych, które są rozproszone po całej sieci. Technologia ta działa bez systemów zarządzających. Udział w transakcjach może mieć każdy komputer podłączony do sieci, jednak pomimo dowolnego dostępu księga jest w pełni chroniona. 

Na przedstawionej powyżej technologii coraz więcej nowo powstających kasyn online opiera swoje płatności. Dzięki temu można było wybór sposobu płatności wzbogacić o kryptowaluty. A jak wiadomo kryptowaluty to wirtualne waluty, którymi można płacić za coraz większą ilość internetowych usług – właśnie między innymi w kasynach online. Jak widać wprowadzenie blockchaina sprawia, że można korzystać nie tylko z tradycyjnych sposobów płatności, ale również wykorzystać popularne kryptowaluty. Sprawiają one, że wszelkiego rodzaju transakcje na serwerach kasyn są szybkie, łatwe i bezpieczne. Tym samym jest to sposób na przyciągnięcie większej ilości klientów.

Jak widać wszelkie transakcje są ściśle chronione i właśnie to jest najbardziej atrakcyjna zaleta korzystania z kasyna kryptowalutowego, ponieważ w Polsce jest nielegalne korzystanie z tego typu kasyn internetowych i grożą za to surowe kary. Oczywiście jest to karane dopiero po udowodnieniu tego, że faktycznie dana osoba korzystała z usług kasyna za pomocą kryptowalut. Jednak już na zapas warto albo zaopatrzyć się w porządny VPN (nadal jest to nielegalne) lub po prostu zrezygnować z pomysłu gry na krypto. 

Czy można zarobić na kasynach kryptowalutowych?

Tego typu kasyna, w większości oferują niesamowite bonusy powitalne po wpłacie depozytu – właśnie to jest największą zachętą do ich wypróbowania. Wiadomo każdy potencjalny użytkownik myśli, że czym więcej bonusów i dodatków tym więcej możliwości zagrania i wygrania. Zdarza się również, że niektórzy klienci liczą na możliwość automatycznego odbioru ewentualnego pomnożenia depozytu – niestety właściciele kasyn nie są naiwni.

Niestety nie ma co liczyć na szybki, pewny zarobek z kasyna, jest to bardziej opcja dla osób chcących zagrać w ramach rozrywki i próby sił. W przypadku chęci wzbogacenia się nie warto nawet próbować. Pomimo naprawdę atrakcyjnych ofert, każdy klient musi spełnić określone w regulaminie punkty, aby móc w ogóle wypłacić „pieniądze”.

 Na przykładzie bitcoina – użytkownik wpłaca 1B, następnie  otrzymuje on w prezencie kolejnego bitcoina. Aby wypłacić go, musi spełnić warunki obrotu, czyli aby wypłacić cokolwiek z konta, należy najpierw np. przeznaczyć 40B na gry (ilość zależy od kasyna i otrzymanego bonusu). Z reguły warunki dotyczą wszystkich gier kasynowych, w tym gier karcianych, ruletki online, automatów do gry, zdrapek, bingo, koła fortuny i różnych teleturniejów.

Jak widać gra dla zysku jest całkowicie nieopłacalna i dodatkowo może przysporzyć wiele kłopotów, dlatego najlepiej jeszcze przed zarejestrowaniem się przeczytać kilka razy regulamin i warunki przyznawania dodatków.